Her Yerdeyiz

Satış faaliyeti içerisinde bulunduğu bölgelerdeki yerel marketler, süpermarketler, bakkal ve toptancılardan oluşan 11.000’e yakın müşteri portföyüne 2.200’ün üzerindeki ürün çeşidi ile beklenti ve gereksinimleri en iyi şekilde karşılayabilecek hizmeti sunar.

Farkımız

Tüm çalışmalarının başarısını sahada benimsediği yenilikçi yaklaşımıyla belirlerken, modern ve güçlü alt yapısının prestiji, Değişim Grup’u rakiplerinden ayıran farktır.

Distribütörlüğünü yaptığı yerel ve uluslararası saygın markalar için doğru stratejiyi belirler, kaliteli hizmet anlayışıyla en iyi sonuca ulaştırır.

Vizyon

Yenilikçi ve sürdürülebilir iş modeli ile hizmet çeşitliliğini artırmak; iş ortaklarımıza ve tüm paydaşlarımıza değer katarak faaliyet gösterdiğimiz sektörde lider olmak.

Misyon

Bulunduğumuz sektörde bireylere ve topluma saygılı, yasalara ve ahlaki değerlere bağlı olarak; güçlü teknolojik alt yapımız ve yetkin kadromuz ile kaynakları etkin ve verimli kullanarak en kaliteli hizmeti tam zamanında sunmaktır.

Değerlerimiz

Önce İnsan, Değişim Ruhu, Güvenilirlik, Girişimcilik ve Yenilikçilik, Müşteri Odaklılık, Başarma Azmi, Kalite Odaklılık, Çevreye Saygı, Adalet Duygusu, Samimiyet ve Tevazu

BAŞA DÖN
Ali Bayram'dan Mesaj

Değişim Grup olarak FMCG’de faaliyet gösteren satış ve dağıtım şirketiyiz. FMCG sektöründe kalite standardı yüksek, lider, yerel ve ulusal markaların satış ve dağıtımını yapmaktayız. Faaliyet göstermiş olduğumuz beş bölgede 155 çalışan ile birlikte yerel zincirler, seçilmiş süper marketler, toptancılar ve kozmetikçilerden oluşan 5.000’e dolaylı olmak üzere 10.000’e yakın müşterimize 2.000’in üzerinde ürün çeşidi ile hizmet vermekteyiz.

Grup olarak ağırlıklı olarak temizlik, kozmetik ve kişisel bakım ürünleri satmaktayız. En büyük iş ortaklarımız arasında sektöründe lider olan Johnson&Johnson, Eruslu sağlık(Sleepy) ve Eyüp Sabri Tuncer (EST), Abbott bulunmaktadır. Ayrıca 8 farklı üreticinin ürünlerini müşterilerimize ulaştırıyoruz. Bununla beraber gıda portföyümüzü de hızla büyütmekteyiz; Öncü Salça bu kategorideki en büyük iş ortağımız. Gerek pazardaki büyüklüğü gerekse sahip olduğu bilgi ve tecrübesiyle bize değer katacak yeni iş ortaklıklarıyla portföyümüzü büyütmeye devam edeceğiz.

Grup olarak geleceğimizin teminatı olan insan kaynağımızı en değerli kaynağımız olarak görmekte ve bu yönde çalışanlarımıza yatırım yapmaktayız. İş ortaklarımızın güven duyduğu, müşterilerimizin kazandığı, çalışanlarımızın mutlu olduğu, ailelerinin çalışmış olduğu şirketle gurur duyduğu ve geleceğe güvenle baktığı bir şirket olmayı hedefliyoruz. Değişim Grup alt yapısına yatırım yaparak sürekli yenilikçi kalarak, değişime ayak uydurarak büyüyen pazarlarda yatırım yapmaya devam edecek. Amacımız iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin işlerini büyüterek onlarla daha büyük işlere imza atmak.

BAŞA DÖN
Tarihçe

Güçlü finansal yapısıyla piyasa değeri ve imajı her yıl daha da artan Değişim, güvenli hizmet anlayışı, tecrübeli kadrosu ve hızlı saha yönetimiyle birden fazla global markaya aynı anda çözüm ortağı olması bir başarı hikayesidir. Değişim, başarı hikayesini sürdürülebilir kılmak için atılacak her adımı öncesinde planlamaktadır.

Değişim, her geçen yıl hizmet alanı ve çeşitliliğinde artış gerçekleştirerek istikrarlı bir büyüme sağlamıştır: 2000 yılında İstanbul Avrupa yakasında faaliyetine başlamış ve sırasıyla 2001 yılında Ankara, İstanbul Anadolu yakası, 2006 yılında Trakya son olarak da 2007 yılında Van ilinde yatırım yaparak faaliyetlerine devam etmektedir.

Değişim Grup, bugün profesyonel bir teşkilat yönetiminde, temizlik malzemesi, gıda ve kozmetik ürünlerinde ülke genelinde beş bölgede satış ve dağıtım yapan sektörden edindiği tecrübe doğrultusunda vitrini ve misyonu ile lider kuruluş olma yolunda istikrarlı büyümesini yeni iş ortakları ile devam ettirmektedir.

Sahada yeniliği kendine ilke edinmiş, teknolojik gelişmelerden faydalanarak sektöründe öncü ve lider olmuştur. Elektronik ortamda ve mobil ağ üzerinden sipariş alma, stok takip etme, cari hesap ve risk takip etmek gibi uygulamalar geliştirilerek gerekli alt yapılar oluşturulmuştur.

BAŞA DÖN