Başarı Ortaklarımız

Değişim Grup, müşteri odaklı felsefesiyle ülke genelinde beş bölgede sürekli değişen ve gelişen sektörün temizlik malzemeleri, gıda ve kozmetik ürünlerinde dağıtım ve satış yapmaya devam etmektedir. Profesyonel teşkilat yönetimiyle etik ve şeffaf çalışma anlayışına bağlı kalarak sektörde edindiği tecrübeler doğrultusunda, lider kuruluş olma yolunda istikrarlı büyümesini yeni iş ortakları ile sürdürmektedir.

BENCKISER

Markalar: Calgon, Cillit Bang, Clearasil, Dettol, Durex, Finish, French’s, Gaviscon, Harpic, Lysol, Mortein, Mucinex, Nurofen, Scholl, Strepsils, Vanish, Veet, Woolite, Airwick

Reckitt Benckiser, 1823 yılında Almanya’da kuruluşundan bu yana çamaşır temizleyicileri, yüzey temizleyicileri, bulaşık temizleyicileri, kişisel sağlık ve bakım, ev bakımı ve gıda alanında faaliyet göstermektedir.

Dünyada yeni pazarlara penetrasyon sağlayarak, teknoloji içeren ürünleri rakiplerden önce pazara sunma stratejisi ile ev temizliği alanına odaklanmıştır.

WEB
BAŞA DÖN
JOHNSON & JOHNSON

Markalar: Clean and Clear, Desitin, Johnson Baby, Listerine, Neutrogena, o.b, Roc

Johnson Johnson , 1886‘ da ABD’nin New Jersey eyaletinin New Brunswick şehrinde Johnson kardeşler tarafından kurulmuştur.

Kişisel bakım, ilaç ve hastane ürünleri pazarlarında faaliyet gösteren dünyanın en geniş ürün yelpazesine sahip üreticisidir.

WEB
BAŞA DÖN
GLAXO

Markalar: Sensodyne

Misyonumuzu, "insanların daha aktif bir hayat sürmelerini, kendilerini daha iyi hissetmelerini, daha uzun yaşamalarını sağlamak ve insan yaşamının kalitesini yükseltmek" olarak benimsedik. Bu prensipten hareketle dünyadaki milyonlarca insana yardımcı olacak yeni ilaçlar ve ürünler geliştirmek temel hedefimiz. Altı önemli hastalığın tedavisinde kullanılan ilaçlar üretiyoruz; astım, viral hastalıklar, enfeksiyonlar, zihinsel sağlık ve sindirim rahatsızlıklarına karşı geliştirdiğimiz ilaçlar. Aşı gibi önemli bir alanda öncü olmak ve kanser için yeni tedaviler geliştirmek de temel özelliklerimizden sadece birkaçı…

WEB
BAŞA DÖN
ÖNCÜ

Temel amacımız, Müşteri ihtiyaçlarını her zaman çok iyi analiz ederek; ihtiyaçları, mevcut olan ve olabilecek talepleri belirleyip; ürün çeşidinde, kalitede ve lezzette ÖNCÜ'lük ederek, profesyonel ekibimizle müşteri memnuniyetini ve güvenini yüzyıllarca sürdürebilmek ve sürekli büyümektir.

Varmak istediğimiz nokta, Geleneksel lezzetlerin sırlarını keşfedip son teknoloji makinelerle, hijyenik ortamda ve profesyonel ekibimizle üreterek dünyanın dört bir yanına ulaştırmak ve herkesin bu lezzetleri tatmasında her zaman ÖNCÜ olmaktır.

WEB
BAŞA DÖN
ABBOTT

Abbott, bundan 125 yıl önce Dr. Wallace C. Abbott tarafından kurulmuştur. Kendisini sağlık alanında fark yaratacak öncü ürün ve teknolojileri geliştirmeye adayan Abbott, 70 bin çalışanı ve 150 ülkede ulaştığı yaklaşık 22 milyar USD’lık satış hacmi ile bugün dünyanın en büyük global sağlık şirketlerinden birisi haline gelmiştir.

Türkiye’de 1987 yılında faaliyete geçen Abbott; beslenme, tanı ürünleri, tıbbi cihazlar ve temel ilaç ürünleriyle sağlık sektörüne hizmet vermektedir.

WEB
BAŞA DÖN
BANAT

Ağız bakım ürünlerinin beraberinde; Kişisel bakım ve Ev Bakım ürünlerini de üreterek, daha sağlıklı bir gelecek yaratma misyonunu yüklenmiştir.

Banat kuruluşundan bu yana talepleri karşılamak için değişimi göze alarak sürekli yatırımlar gerçekleştirmiş ve 1995 yılından bu yana gerçekleştirdiği atılımlarla kapasitesini giderek arttırmıştır.

WEB
BAŞA DÖN
ERUSLU

Markalar: Actual, Babyfit, Bebest, Freshlife, Newe Sleepy, Penguin, Pure, Sweet Baby, Yess Baby

Uzun vadede hedefini sağlam ve kalıcı markalar yaratmak olarak belirleyen Eruslu Sağlık, üretim felsefesini “güçlü bir sorumluluk duygusu” üzerine oturtmaktadır.

Sektörünün profesyonelleri Eruslu Sağlık’ta her aşamada üretimin başındadır. Eruslu Sağlık AR-GE bölümü, dünyadaki gelişmeleri günü gününe izlemekte ve en yüksek faydayı sağlayacak sağlıklı, hijyenik, kaliteli ve güven duyularak iç rahatlğı ile kullanılacak ürünleri kullanıcılarıyla buluşturmak için çalışmaktadır.

WEB
BAŞA DÖN
HELESA

Helesa, 2002 yılında Sinop’ta kurulan BCB Grubun markasıdır.

İnsan yaşamına gönül dolusu lezzet sunma misyonu ile yola çıkmış, kaliteyi, lezzetle harmanlayarak yaşam biçimi haline getirmiştir.

WEB
BAŞA DÖN
HUNCA

Markalar: Black Magic, Caldion, Extory, Hunca, Equal, Irony, Thorne, Ivrindi, Viva Cappio, Carmina, Sensation, She, Jagler

1957'de kurulan Hunca, Türk kozmetik endüstrisinin en köklü kuruluşlarından biri olarak yaratıcı kimliği ile tercih edilerek her zaman ön plana çıkmıştır. Hunca, yenilikçi ruhu ve profesyonel çalışma anlayışı ile her geçen gün biraz daha ivme kazanarak, daha büyük adımlarla hedeflerine ulaşmayı amaçlamaktadır.

WEB
BAŞA DÖN
SOFİDEL

Daha iyi bir gelecek için hizmet anlayışını benimseyen Sofidel 1966 yılında kurulmuştur.

Sofidel, kağıt mendil alanında dünyanın en büyük altıncı üreticisidir. Faaliyet gösterdiği 13 ülkede, üretim süreçlerinde benimsediği kalite anlayışı ile hizmet sunar. Yenilikçi stratejiler ve en yeni teknolojilerle sürekli olarak insana yatırım yapmayı hedeflemektedir.

WEB
BAŞA DÖN
JACOBS

x

WEB
BAŞA DÖN
FRESH'N SOFT

Fresh’n Soft, Türkiye’nin ilk ıslak mendil üreticisi olan Kardeşler Uçan Yağlar Sanayi A.Ş. tarafından sunulmaktadır. 1992 yılında yaratılan marka Fresh’n Soft yüksek kalite, sürekli hizmet, ideal fiyat politikasıyla yurtiçi ve yurtdışı tüketicilerle buluşmaktadır.

Fresh’n Soft Bebek Bakım, Kişisel Bakım ve Günlük Bakım kategorilerinde sizin için en iyisi sloganı ile ürün çeşitliliğini artırmaktadır. Bebek ve günlük kullanıma yönelik ıslak havlu ve mendillerin dışında, antibakteriyel ıslak mendiller ile kadınlara özel makyaj ve genital bölge temizliğine, deodorant etkili terleme sonrası temizliğe yönelik ürünler sunmaktadır. Islak mendil dışında, göğüs pedi, ter emici yapraklar ve bebek bakım ürünleriyle hijyenik ve pratik çözümlerle sizleri buluşturmaktadır.

WEB
BAŞA DÖN
EYÜP SABRİ TUNCER

Türkiye'nin ferahlık uzmanı Eyüp Sabri Tuncer; yurtiçi ve yurtdışına tazelik veren farklı esanslı kolonyalar, kolonyalı/ıslak mendil, oda ve esans temelli vücut bakım ürünleri kategorilerini kapsayan yaklaşık 200 farklı ürünü ile yaşamın her köşesine ferahlık ve tazelik yaymaya devam ediyor.

Türk koku tarihinin ana kahramanlarından bir olan Eyüp Sabri Tuncer, geçmişten günümüze değişmeyen bir gelenek yarattı: Türkiye'nin ilk limon kolonyası. Ankara'da küçük bir üretim atölyesinden yayılan bu kokunun alıp götüren gücü, tüm yurda yayıldı; insanlara ferahlık ve mutluluk verdi.

WEB
BAŞA DÖN